Barcode: 0051933667228
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 88.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 20.4 g |
| of which sugars | 15.9 g |
| Fiber | 1.8 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Apples, high fructose corn syrup, corn syrup, water, strawberry puree, natural flavor, ascorbic acid (vitamin c), malic acid, citric acid, fd&c red #40.
Additives
e129
e296
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Abricots secs
B&S Bedros et Savino
D NOVA 3
迷迭香
ハウス食品株式会社
NOVA 1
100% integral
alteza
A NOVA 4
Cashew dattel riegel
Knusperone
D NOVA 3
Harina de trigo
Hacendado
A NOVA 1
POM-BÄR Original
POM-BÄR
D NOVA 4
孜然
ハウス食品
NOVA 1
Pride Potato Kangeki Usushio
Koikeya
E NOVA 4
Asahi, soft drink
Asahi
B NOVA 1
Gold Premium
Asahi, Wonda
D NOVA 4
Muesli croustillant
Crownfield
D NOVA 4
白胡椒粉
ハウス食品
NOVA 1