Barcode: 0852823006277
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 77.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 18.7 g |
| of which sugars | 14.3 g |
| Fiber | 2.2 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic apples, organic dates, organic cinnamon
Related Products in Snacks
Fiesta Pistachios
California Flavored Nuts
D NOVA 3
R/S Pistachios
California Flavored Nuts
D NOVA 3
California Flavored Nuts, Gummi Butterflies
Bedware Unlimited Inc.
D NOVA 4
Mint Chocolates
Frango
E NOVA 4
Squash Seeds
California Flavored Nuts
E
Mark Avenue Chocolates, Reindeer Food, Chocolate, Milk Chocolate & Peanut Butter
Gertrude Hawk Chocolates
E NOVA 4
Teenie poppers
Gertrude Hawk
E NOVA 4
Mint Chocolates
Frango
E NOVA 4
Milk Chocolate Cordial Cherries
Gertrude Hawk
E NOVA 4
Milk & Dark Assorted Chocolates
Gertrude Hawk Chocolates
E NOVA 4
Chili lemon pistachios
D NOVA 3
Pango chile lemon
NOVA 4