Barcode: 4099100079739
Applesauce Apple Blend
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 1
Labels
no gmos
non gmo project
Categories
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 45.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 11.5 g |
| of which sugars | 9.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
APPLES, WATER, ASCORBIC ACID. Value (DV) tells you how much
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Wird geladen …
C NOVA 4
mahuna zelena
ledo
A NOVA 1
masline otkoštičene
Podravka
D NOVA 3
Peach apple
E NOVA 3
vindino
Vindija
E NOVA 3
Kruška nektar
vindi,vindija
E NOVA 3
Quinoa mješavina
Ledo
B NOVA 1
Mljeveno
Planet of plants
C NOVA 4
borovnica, jabuka, aronija
vindi,vindija
E NOVA 3
Špinat
Ledo
A NOVA 1
Dar Badem
Dar,Vindija,Dar biljni napitak
D NOVA 4
vindi 100% juice
vindija,vindi
D NOVA 1