Barcode: 0007078411260
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 65.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 17.7 g |
| of which sugars | 14.5 g |
| Fiber | 0.8 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Apples, sugar, water, ascorbic acid (to maintain color).
Related Products in Snacks
Cookie aux pépites de chocolat sans gluten
Sondey
E NOVA 4
Lemon & Mascarpone Cheesecake
Deluxe
E NOVA 4
Pitt chips
Lidl
B NOVA 4
Digestive biscuits
Lidl,Sondey
E NOVA 4
Bubbly milk chocolate mint
Lidl
E NOVA 4
Fruchtsaft Bärchen Vegan
Vitana
E NOVA 4
Sondey - Cookies chocolat blanc et cranberries
Lidl
E NOVA 4
Ginger Gluten Free Cookies
Just Free
E NOVA 4
Cookies sans gluten - Triple chocolat
SONDEY
E NOVA 4
Wanderschnitte Bio Rote Früchte
Liebhart's Vitana
E NOVA 3
gsforslag/Serving/Sugestão de apresentação INFORES
Deluxe
E
Gluten free chocolate digestives
Lidl
E NOVA 4