Barcode: 0085239140208
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 67.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 17.8 g |
| of which sugars | 17.8 g |
| Fiber | 1.1 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Apple puree (apples, ascorbic acid), apple juice concentrate, cinnamon.
Related Products in Snacks
Deco druppels gouttes - Chocolat noir
Delhaize
E NOVA 4
Pecan caramel
Delhaize
E NOVA 4
Mini chocolat
Delhaize
E NOVA 4
Chocolat blanc noix de coco pétales de maïs
Delhaize
E NOVA 4
Cookies SuperFruit (citron, graines de pavots et de chia)
Delhaize
D NOVA 4
Cookies SuperFruit
Delhaize
E NOVA 4
Mallows delhaize
Delhaize
E NOVA 4
Soft baked big chunks
Delhaize
E NOVA 4
Cookies Superfruit
Delhaize
E NOVA 4
Mallows
Delhaize
E NOVA 4
Oeufs de paque
Delhaize
E NOVA 4
Oeufs en chocolat au lait fourré au praliné
Delhaize
E NOVA 4