Barcode: 0036069940100
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 357.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 100.0 g |
| of which sugars | 85.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sugar, citric acid, natural and artificial flavor, sucralose, silicon dioxide, yellow 5, blue 1.
Additives
e102
e133
e330
e955
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Beverages
Kombutxa Green
Kombutxa
B NOVA 3
Qyuzu-tonic-200ml-with Pure Yuzu Juice-germany
Qyuzu
D NOVA 3
Organic kombucha greenvida bebida de té verde
Komvida
C NOVA 3
Organic kombucha bebida de zanahoria y cúrcuma
Komvida
C NOVA 3
Kombutxa Hibiscus
Kombutxa
B NOVA 3
Celestial sin
B&B craft beer
B NOVA 1
Ocean recovery lemon
Ocean 52
C NOVA 4
Kombutxa Isotonic
Kombutxa
E NOVA 3
Sirope De Caramelo Sin Gluten 0% Grasas Natural Zero
Natural Zero
NOVA 4
Kombucha
Komvida
C NOVA 3
Kombutxa Ginger
Kombutxa
B NOVA 3
Flowers
Kombutxa
B NOVA 3