Barcode: 0837654987018
Appletiser
by appletiser
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
green dot
Categories
Available in
france, spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 46.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.8 g |
| of which sugars | 10.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Zumo de manzana a partir de concentrado 100%, anhídrido carbónico.
Additives
e290
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Jus de citron vert
Siracuse
B NOVA 3
Pomodoro del mediterraneo
Zuegg
B NOVA 3
Riso Basmati drink
Alce nero
E NOVA 3
Jus de citron Sicile
Siracuse
B NOVA 1
Cappuccino lovers
Centrale del latte di Torino
B NOVA 4
Succo Di Limone Zitronensaft
Alce nero
C
Jus de citron
Siracuse
B NOVA 3
Orzo moka barley drink
Alce Nero
B NOVA 4
Jus de pomme
Zuegg
E
Kefir bianco naturale
Latte Trento
B NOVA 3
Brioblu leggermente frizzante
A NOVA 4
Jus de citron
Siracuse
B NOVA 3