Barcode: 0070247171948
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 533.0 kcal |
| Fat | 46.7 g |
| of which saturated | 20.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 26.7 g |
| Salt | 4.4 g |
Ingredients
Cured with: water, salt, sugar, sodium phosphates, sodium erythorbate, sodium nitrite.
Additives
e250
e316
Related Products
BAR
A NOVA 4
Protein bar
A NOVA 4
Crispy protein bites covered in rich chocolate, double chocolate
Rexall Sundown Inc.
E NOVA 4
Crispy protein bites covered in rich chocolate
Rexall Sundown Inc.
E NOVA 4
Crunch crispy protein bites
Rexall Sundown Inc.
E NOVA 4
Chocolate chip cookie dough bar
A NOVA 4
Crispy protein bites
Rexall Sundown Inc.
E NOVA 4
Crunch crispy protein bites
Rexall Sundown Inc.
E NOVA 4
Protein bar
Pure protein
A NOVA 4
Chocolate chip cookie dough bar
A NOVA 4