Barcode: 0037600352475
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 107.0 kcal |
| Fat | 3.0 g |
| of which saturated | 1.2 g |
| Carbohydrates | 2.4 g |
| of which sugars | 2.4 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 19.1 g |
| Salt | 2.3 g |
Ingredients
Water, salt, turbinado sugar, cultured celery powder, cherry powder.
Related Products in Meats And Their Products
Codornices escabeche
De nuestra tierra
A NOVA 3
Compango Asturiano
de nuestra tierra
E NOVA 4
Chorizo asturiano
De nuestra tierra
E NOVA 3
Jamón de pato lonchas
Carrefour
E NOVA 3
Compango Asturiano
DNT, De nuestra tierra
E NOVA 4
Chorizo cocinar
Carrefour
E NOVA 3
Salchichas pollo
Carrefour
D NOVA 4
Morcilla Asturiana
De nuestra tierra
E NOVA 3
Jamón de cebo ibérico
Carrefour
E NOVA 3
Salchichas Pavo
Carrefour
D NOVA 4
Perdiz en escabeche
De nuestra tierra
A NOVA 3
Bacon
Carrefour
E NOVA 4