Barcode: 0053859201029
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 53.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 13.5 g |
| of which sugars | 13.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, high fructose corn syrup, apricot puree concentrate, apple juice concentrate natural flavor, ascorbic acid (vitamin c), malic acid.
Additives
e296
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
เขาช่องคาปูชิโน่ 3-1
เขาช่อง,Khao Shong
NOVA 3
เขาช่องมอคค่า 3-1
เขาช่อง,Khao shong
ธัญพืชอบกรอบรสดาร์กช็อกโกแลต - 220 g
Diamond Grains,ไดมอนด์เกรน,ไดมอนด์เกรนส์
C
เต้าหู้ทอดเจ
แฮปปี้เชฟ,Happychef,7-11
A
เขาช่องรสนมข้น 3-1
เขาช่อง,khao shong
เขาช่องเอสเปรสโซ่ 3-1
เขาช่อง,Khao Shong
แป้งมะพร้าวใยอาหารสูง - 300 g
Nut tarin
A
เขาช่องซูเปอร์ริช 3-1
เขาช่อง,Khao Shong
Lait de coco
9 Elephants
NOVA 4
ผักสลัด 4-6 ชนิด 100% - 100 g
Super Fresh
A
สปาเกตตีโบโลเนส - 220 g
Topvalu
C NOVA 4
Sport Drink
Coco Cool
B NOVA 1