Apricot conserve
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 239.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 58.5 g |
| of which sugars | 56.0 g |
| Fiber | 1.4 g |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
confl re extra diabncot • Jus de citron INGR DENTS Sure Correcteur dtacidite: Acide citrique, E331. avec 55 100 grammes. Teneur totale en sucre : 6 Peut contenir des si le t seëurité sur le couvercle peut étre pressé avan avan CONSERVATION A consommer de sur le couvercle. Une fois ouvert,fsoemaioef,- et consommer dans le_s abrikdzen extra jam citroenzuur, 62 vacuümdeksel van het PO inste Ten m gekoeld bewaren en
Additives
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Organic Granola
Café Fanny
It Tastes Raaw, 100% Fruit & Wheatgrass Juice
Raw Foods International Llc
Beet Blast
The Hain Celestial Group Inc., BluePrint
Organic granola flaxseed
Lemon Reset
The Hain Celestial Group Inc., BluePrint
Organic Vegetable & Fruit Drink
Blueprint
It Tastes Raaw, Tropical Bliss Fruit & Vegetable Juice
Raw Foods International Llc
Pineapple Power
The Hain Celestial Group Inc., BluePrint
Blueprint, Organic Vegetable & Fruit Drink Blend, Motion Potion
The Hain Celestial Group Inc.
Blueprint, Grass Monkey, Organic Vegetable & Fruit Drink Blend, Kale, Banana, Spinach, Romaine, Apple, Parsley
The Hain Celestial Group Inc.
Organic granola cran-coconut
Stay Golden
The Hain Celestial Group Inc., BluePrint