Barcode: 4335896442471
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 244.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 60.0 g |
| of which sugars | 47.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
meruňky 50%, glukozo-fruktózový sinup, cukr, kyselina citronová, želírující látka, pektiny
Additives
e330
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Natural Peanut Butter Crunchy
No Manufracturer, Adams
C NOVA 1
Beure d’arachide
Jif
C NOVA 4
Natural Peanut Butter Creamy
Adams
C NOVA 3
peanut butter
ADAMS
C NOVA 3
Pure Olive Oil
Crisco
C NOVA 2
Light Tasting Olive Oil
Crisco
C NOVA 2
Natural Peanut Butter Creamy
Adams
C NOVA 3
100% Extra Virgin Olive Oil
Crisco
C NOVA 2
Drk Rst Crunchy Peanut Butter
Adams 100% Natural
C NOVA 3
Pure Corn Oil
Crisco
C NOVA 2
Creamy Peanut Butter
JIF
C NOVA 4
100% Natural peanut butter Crunchy
Adams
C