Barcode: 0081867120049
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 250.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 60.0 g |
| of which sugars | 60.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pure cane sugar, apricots, mangos, fruit pectin, ascorbic acid (vitamin c), citric acid.
Additives
e330
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Velouté de poireaux pommes de terre
Knorr
C NOVA 4
Citror Professional Sicilian Lemon Juice
B NOVA 3
Knorr Préparation pour Taboulé déshydratée 625g 20 portions
Knorr
D NOVA 4
Knorr Soupe Déshydratée Chinoise Nouilles et Champignons Noirs Sachet 69g 2 Portions
Knorr
C NOVA 4
Cornichons extra fins
TETE NOIRE
C NOVA 4
Sauces aux 5 fruits rouges
Yabon
C NOVA 4
Velouté d'asperges
Knorr
C NOVA 4
trio lentilles
Maizena, Sauceline
D NOVA 4
Cornichons mini
Tête Noire
C NOVA 4
Knorr potagere leg 875g
KNORR, Knorr PROFESSIONNEL
C NOVA 4
Knorr 123 Aide à rôtir déshydraté 1kg
123, Knorr
C NOVA 4
Cornichon
Tête Noire
C NOVA 4