Barcode: 0020918421230
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 250.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 70.0 g |
| of which sugars | 60.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Apricots, pure cane sugar, lemon juice, pure fruit pectin
Additives
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Nudler med Chilismak
Luxus,Europris
NOVA 4
Frensh Fries lettsaltet snacks
Luxus,Europris
E NOVA 4
Axa Bjørn havrestykker
Hatting
A NOVA 3
Nudler Chili 5-PK
Luxus,Europris
NOVA 4
Tomatpuré
Luxus,Europris
B NOVA 3
Nudler med Biffsmak
Luxus,Europris
NOVA 4
Potetringer med løk og persille
Luxus,Europris
C NOVA 4
Nudler Biff 5-PK
Luxus,Europris
NOVA 4
Stangeland Mølle Raspeballer Melmix 1kg
STANGELAND MØLLE HANDEL AS
NOVA 4
Nudler Kylling 65g 5PK
Luxus,Europris
NOVA 4
Halve fersken i sukkerlake
Luxus
C NOVA 3
Skivet sjampinjong i vann
Luxus,Europris
A NOVA 3