Barcode: 0075450041262
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 275.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 65.0 g |
| of which sugars | 30.0 g |
| Fiber | 7.5 g |
| Proteins | 2.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Apricots, sulphur dioxide.
Allergens
sulphur dioxide and sulphites
Additives
e220
Related Products in Snacks
Wafer Chocolate
Mabel's
E NOVA 4
Rosquitas
mabel's,Rosquitas
D NOVA 4
Rosquitas Coco Snack
mabel's
E NOVA 4
Cremositas Chocolate
mabel's,Cremositas
E NOVA 4
Rosquitas Coco
mabel's,Rosquitas
E NOVA 4
Galletas Surtidas
Dukita
E NOVA 4
Cremositas Vainilla
mabel's,Cremositas
E NOVA 4
Wafer Limón
Mabel's
E NOVA 4
Wafer Coco
Mabel's
C NOVA 4
Wafer Coco
mabel's
E NOVA 4
Wafer sabor Chocolate
mabel's,Nestlé
E NOVA 4
Surtido Especial
mabel's
D NOVA 4