Barcode: 90448638
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 45.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Wasser, Saccharose, Glukose, Säuerungsmittel, Taurin, Kohlensäure, natürliche und künstliche Aromen, Koffein, Niacin, Pantothensäure, Vitamin B6 und B12, Farbstoffe.
Additives
e290
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Friendly's, Diet Coke
Friendly's
B
TGI Friday's, White Russian
TGI Friday's
E
Zaxby's, Hi C Fruit Punch, 12 Oz
Zaxby's
C
Wawa, Chocolate Milkshake, 12 Oz
Wawa
E
LongHorn Steakhouse, Buck Bourbon & Coke
LongHorn Steakhouse
E
7290000136684
B NOVA 4
שוקולית
שוקולית
קפה נמס
Elite
White Castle, Decaf Coffee, Small
White Castle
B
Jus Citron Menthe
Spring
E NOVA 4
מים בטעם ענבים
נביעות
NOVA 4
Jamba Juice, Purely Carrot, 27 Fl Oz
Jamba Juice
B