Barcode: 5998008700655
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 212.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 51.2 g |
| of which sugars | 48.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Bio-Aprikosen (90%), Bio-Akazienhonig (10 %)
Related Products
Jack Link's Teriyaki Steak Bites
Jack links
E NOVA 4
Mild mustard
RICHARD HELLMANNS
E NOVA 4 Eco-Score A
Ômega 3 Epa Dha
puravida
NOVA 4
Liégeois pâtissier façon framboisier
Danette, Danone
C NOVA 4 Eco-Score B
Trutenbrust
Dulano
C NOVA 4 Eco-Score D
Karottensalat mit Schnittlauch
K Classic
C NOVA 3
Orange Premium
Lidl, PL Drinks, Solevita
C NOVA 1 Eco-Score B
Melk Hazelnoot
Choceur
Nusskernmischung
Koro
C NOVA 1
High Protein Chocolate Rice Puddibg
Milbona
C NOVA 4 Eco-Score A