Barcode: 7340011351535
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 73.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 17.0 g |
| of which sugars | 16.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Aprikoser (Kina), vann, sukker, surhetsregulerende middel (E 330).
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
sliced white mushrooms
M&S
A NOVA 1
Bircher Style Muesli
Marks & Spencer
NOVA 3
Céleri rémoulade
Crous Languedoc Roussillon, Crous Resto'
C NOVA 4
Bagel sésame 3 fromages
Crous Languedoc Roussillon, Crous Resto'
E NOVA 4
Imported Olive Oil
Trader Giotto's
B NOVA 2
2 Pâtes feuilletées
12312
E NOVA 3
Fresh frozen vegetables mixtures
A NOVA 1
Apfel-Mango-Kokos-Maracuja
Bio Mamia
A
Fresh frozen vegetables mixtures
A NOVA 1
Baguette le fermier
Crous, Crous Languedoc Roussillon, Crous Resto'
D NOVA 4
Granola N1 con pasas y coco
C NOVA 3
Betteraves rouges
Crous Resto'
A NOVA 1