Barcode: 7290000066332
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 268.0 kcal |
| Fat | 15.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 31.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.3 g |
| Salt | — |
Ingredients
corn grains (61%), vegetable oils, sugar, semi decomposed starch, potassium bicarbonate, yeast extract.
Additives
e501
e501ii
Related Products in Snacks
Тъмен шоколад
Alpinella
E NOVA 4
Christmas mix
Christmas Moments
E NOVA 4
Przekąska snack original łagodna
VIFON,TAN-VIET
E NOVA 4
Piimašokolaad
Alpinella
E NOVA 4
Oranżadka - napój o smaku cytrynowym
Emix
E NOVA 4
Toffi milk chocolate
Alpinella
E NOVA 4
Biszkopty
Glutenex
C NOVA 4
Przekąska o smaku wasabi SNACK lekko pikantna
VIFON,TAN-VIET
E NOVA 4
Drugie śniadanie jaglanka+mus jagoda
Dawtona
A NOVA 3
Mus 100% Drugie śniadanie
Dawtona
B NOVA 3
Piimašokolaad maasikamaitselise täidisega
Alpinella
E NOVA 4
SNACK Przekąska o smaku kurczaka curry
VIFON,TAN-VIET
E NOVA 4