Barcode: 7613312290903
Aproz lemon
by Migros Bio
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 4
Labels
organic
vegetarian
eu organic
vegan
ch bio 086
european vegetarian union
european vegetarian union vegan
Categories
Available in
switzerland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Natürliches Mineralwasser Aproz, Kohlensäure, Zitronenextrakt*, Limettenextrakt * Aus Ausländischer Biopruduktion
Additives
e290
Related Products in Beverages
High Protein Drink Himbeere
Oh
C NOVA 4
UHT Drink
VALFLORA
B NOVA 1
Oh! High Protein Drink Caramel
oh
C NOVA 4
Thé du chalet
naturaplan
C NOVA 3
Oh! High Protein macchiato
Oh!
C NOVA 4
Japan sencha ice tea
Coop, Karma
C NOVA 4
Herbes des Alpes suisses Non sucré
COOP
B NOVA 1
Oh! HIGH PROTEIN
Migros,oh
C NOVA 4
Joghurt to Go Myrtille
You
E NOVA 4
YOU Breakfast Drink
You
D NOVA 4
High protein drink vanille
Oh!
C NOVA 4
High protein drink choco
OH!
NOVA 4