Barcode: 4337256267267
Aqua plus Erdbeer
Labels
vegetarian
vegan
european vegetarian union
nutriscore
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 14.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.4 g |
| of which sugars | 3.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
IS VEGAN 0,25€ Pfand Einweg 4 337256 267267 8599907-K7847 NUTRI-SCORE
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Strawberry Non-Alcoholic Mix, Strawberry
Daily's
NOVA 4
Little Hug fruit barrels
C NOVA 4
Forever Peach
Maison Perrier
B NOVA 4
Panda Express, Lipton No Calorie Brisk Peach, Small
Panda Express
B
Carbonated Mineral Water
Perrier
A NOVA 1
L'Orange Flavored Carbonated Mineral Water, Lemon; Orange
Perrier
B NOVA 4
Orange Juice
Grove
E NOVA 1
Hurricane frozen cocktail
Daily's
NOVA 4
Carbonated Mineral Water
Perrier
B NOVA 1
Sparkling Water
Maison Perrier
B NOVA 4
Blue Raspberry
Big Hug Fruit Barrel
C NOVA 4
Forever Strawberry Strawberry Flavored Sparkling Water
Maison Perrier
B NOVA 4