Barcode: 4013595644623
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 15.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.5 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Natürliches Mineralwasser, Zucker, Säuerungsmittel Citronensäure, natürliches Aroma, Konservierungsstoffe Kaliumsorbat und Natriumbenzoat.
Additives
e202
e211
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
protein drink aardbei
AH
C NOVA 4
Cola regular
Albert Heijn
E NOVA 4
Ananassap
Albert heijn
E NOVA 4
Sinaasappelsap
Albert Heijn
C NOVA 1
Bloedsinaasappelsap
Albert Heijn
C NOVA 1
Ice Tea Green Zero
Albert Heijn
C NOVA 4
Strawberry, Banana and Apple Smoothie
Albert Heijn
NOVA 1
Druiven Sap
Ah
D NOVA 1
Sinaasappelsap
Albert Heijn
C NOVA 1
Orange juice
Albert Heijn
C NOVA 1
Tomatensap
Albert Heijn
NOVA 3
VERSE SMOOTHIE ch MANGO MARACUJA SINAASAPPE NUTRI-
Albert Hejn
C NOVA 1