Barcode: 8600037042855
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 2.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.4 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
voda, šećer, limunska kiselina, aroma breskve (0.09%), konzervansi: E202, E242, E211, vitamini (niacin - nikotinamid, pantotenska kiselina - kalcijum - D - pantotenat, B6 - piridoksin - hidrohlorid, biotin - D - biotin, B12 - cijanokobalamin), zaslađivač: E960 - steviol glikozidi.
Additives
e202
e211
e242
e330
e960
Related Products in Beverages
Premium Naturell
Förstina Sprudel
B NOVA 1
Black Forest Still Pet
Black Forest
B
Vitamindrink ACE
Puracell
D NOVA 4
Vital tropic
Förstina Sprudel
D
Vita Ace
Rhön Sprudel
E NOVA 4
3X energy
Kazaal Industrie
NOVA 4
Lassi Chai
Andechser Natur
E NOVA 4
Johannisbeere
Hella
C NOVA 4
Weihenstephaner HEFEWEISSBIER Alkoholfrei
Weihenstephaner
NOVA 1
Alnatura Klassik Classique Ohne Knoblauch Sans Ail
Alnatura
E NOVA 3
Andechser Natur Bio Kefir Mild Himbeere 1,5%, 500 g
Andechser natur
E
Andechser Bio Trinkjoghurt Erdbeere
Andechser Natur
D NOVA 4