Barcode: 48728867
Aquarius
Labels
no preservatives
Categories
Available in
belgium
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 27.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 6.3 g |
| of which sugars | 6.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Eau sucre acidifiant arome ac citrique nacl coorexteur d’acidité antioxidnat ac ascorbique stabilisant gomme arabique esther de glycérine de resine de bois vit b6
Related Products in Beverages
ZERO SUGAR ZERO CALORIE COLA
Coca-Cola
C NOVA 4
BIG RED
BIG RED
E NOVA 4
Estrella Galicia cerveza
Estrella Galicia
NOVA 3 Eco-Score C
ORIGINAL TASTE
Coca-Cola
E NOVA 4
Corona Extra
Corona
NOVA 3 Eco-Score B
Puleva chocolate
Puleva
C NOVA 4 Eco-Score C
Guarana
Guarana
E NOVA 4
CrazyTiger Tropical Urban
Crazy Tiger
C NOVA 4
Coca-Cola
Coca-Cola
E NOVA 4
hidra iso
hidra,zagrebačka pivovara
D NOVA 4
Diet Coke - 6pk/16.9 fl oz Bottles
Coke
C NOVA 4
Coca-Cola Original Taste
Coca-Cola
E NOVA 4