Barcode: 54012189
Aquarius Magnesium
by Aquarius
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
green dot
Available in
romania
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 14.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.4 g |
| of which sugars | 3.4 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Apă, zahăr, fructoză, clorură de magneziu, acidifianți (acid citric, acid malic), arome naturale de portocale (inclusiv de portocale roșii), antioxidant (acid ascorbic), corector de aciditate (citrați de sodiu), stabilizatori (gumă de acacia, esteri glicerici ai rășinilor de lemn), colorant (caroteni),
Additives
e296
e300
e330
Related Products in Beverages
Maizena atole
Unilever
NOVA 4
Peach & Raspberry
M&S, Marks & Spencer
C NOVA 4
Maizena, Fortified Corn Starch Beverage Mix, Coconut Flavor Artificially Flavored
Unilever
NOVA 4
Knorr atole
Unilever
NOVA 4
Luzianne unsweet tea
B NOVA 1
Fortified Corn Starch Beverage Mix, Chocolate
Unilever
NOVA 4
Half and half iced tea & lemonade
Reily Foods Company
NOVA 4
Lean Shake 25 Swiss Chocolate
GNC,Total Lean
B NOVA 4
Luzianne sweet tea
E NOVA 3
Luzianne, Pour-N-Stir, Liquid Iced Tea Concentrate, Sweet Tea
Reily Foods Company
C NOVA 4
Apple & eve, organic quenchers juice drink, berrylicious lemonade
Apple & Eve, Apple & Eve Llc
C NOVA 4
Sweet tea
D NOVA 3