Barcode: 4018715000525
Aquintéll Lemon (Mineralwasser mit Zitronenaroma)
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Natürliches Mineralwasser, Kohlensäure, natürliches Zitronenaroma.
Additives
e290
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Jason's Deli, Jasons Deli Bottled Black Cherry
Jason's Deli
E
رامـــه RAMAH
رامة,Ramah
B NOVA 1
California Pizza Kitchen, Josh Cellars Chardonnay, 6 Oz
California Pizza Kitchen
B
Carbonated Drink (Citrus)
Kinza
E NOVA 4
Berain Water 1.5L
بيرين
A
The Capital Grille, Fire & Ice
The Capital Grille
E
عصير مانجو الفونسو
Santé
D NOVA 4
Fresh Laban
Alqariah
B NOVA 1
Carbonated Drink (Orange)
Kinza
E NOVA 4
Carbonated Drink (Lemon)
Kinza
E NOVA 4
Steak 'N Shake, Cocoa Krispies Cereal Shake, Regular
Steak 'N Shake
E
KFC, Dr Pepper, 30 Fl Oz
KFC
B