Barcode: 0011141102508
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.3 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Arabica coffee, fruit and herbal blend (organic guava, organic holy basil, organic citrus lemon).
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Farinha Orgânica Integral de Trigo Ecobio
Ecobio
A NOVA 1
D'CHEFF Sal Grosso Tempero Gaúcho
D'CHEFF
NOVA 2
Coco ralado - Coco do Vale
Coco do Vale
D
Flocos de milho com açúcar
KiCereal
NOVA 4
SANTA MONICA Café Gourmet em Grão
Santa Monica
B
Fruit rings
KiCereal
NOVA 4
KISABOR Pipoca Premium Kisabor
Kisabor
NOVA 2
Toasted Cassava Flour
KiSabor
NOVA 1
Bolinhas de cereal de milho sabor chocolate
KiCereal
NOVA 4
SOLST Arroz Longo Fino Branco Orgânico Solst
Solst
B
Coco Ralado Úmido e Adoçado - COCO DO VALE
COCO DO VALE
C NOVA 3
KISABOR Farinha de Mandioca
KISABOR
B