Barcode: 0073366207628
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 298.0 kcal |
| Fat | 27.7 g |
| of which saturated | 10.6 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 12.8 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
PORK, WATER, PORK BACK FAT, SALT, SOY PROTEIN CONCENTRATE, SUGAR, FLAVORING, MONOSODIUM GLUTAMATE, SODIUM PHOSPHATE, ONION POWDER, LIQUID SMOKE, SODIUM ERYTHORBATE, SODIUM NITRITE, PACKED IN NATURAL SHEEP CASING.
Allergens
soybeans
Additives
e250
e316
e621
Related Products in Meats And Their Products
Viande à la luncheon de poulet
Doré
NOVA 4
Hindi Füme
Namet
NOVA 4
Aç Bitir Hindi salam
Pinar
NOVA 4
Chicken Döner
Besler
D NOVA 4
Dana Cızbız Köfte
Uzman Kasap
D NOVA 3
Tender Chicken Beast
Banvit
A NOVA 3
Пилешко месо за дюнер
bim
B NOVA 4
Smoked Chicken
Dan3t
C
Beef Pastirma
Polonez
E NOVA 3
chicken pepperoni slicedزا
Danet,
E NOVA 4
Smoked turkey
Danet
NOVA 3
Fermented Beef Sucuk
Torku
E NOVA 4