Barcode: 3700193030026
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 625.0 kcal |
| Fat | 51.8 g |
| of which saturated | 7.4 g |
| Carbohydrates | 11.6 g |
| of which sugars | 4.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 24.7 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
98% arachide, huile de tournesol, sel.
Related Products
Applesauce
C NOVA 4
Unsweetened Applesauce
Hannaford, Hannaford Bros. Co.
A NOVA 1
Applesauce
C NOVA 4
Applesauce
C NOVA 4
Whole Green Beans
Hannaford
A NOVA 3
Applesauce
B NOVA 4
applesauce
Hannaford
C NOVA 4
Applesauce
C NOVA 4
Unsweetened Applesauce
Hannaford
A NOVA 1
Tomato Puree
Hannaford
A NOVA 1