Barcode: 5400101188471
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 900.0 kcal |
| Fat | 100.0 g |
| of which saturated | 17.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Aardnotenolie 100%.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tomatoes on the vine
A
Unsweetened coconut milk
E NOVA 4
Steel cut quick cook oats
A
Organic yellow onions
A NOVA 1
Navel oranges
A NOVA 1
Blueberries
A NOVA 1
Seasoned croutons
D NOVA 4
Refreshing drink
E NOVA 4
Lite coconut milk
D NOVA 4
Thin & crispy pizza crust
B NOVA 4
Red potatoes
A NOVA 1
Tomatoes
A NOVA 1