Barcode: 3580281215463
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 622.0 kcal |
| Fat | 50.0 g |
| of which saturated | 9.4 g |
| Carbohydrates | 15.0 g |
| of which sugars | 4.1 g |
| Fiber | 6.2 g |
| Proteins | 26.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ARACHIDES
Allergens
peanuts
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Black Eye Peas
Cedar Phoenicia
A
Kataifi Shredded Dough
Cedar, Phoenicia
C NOVA 4
Tartinades de poivrons rouges rôties
Cedar
E NOVA 3
Pearl Wheat
Cedar Phoenicia
A
Orge perlé
Cedar Phoenicia
A NOVA 1
Green Peas
Cedar Phoenicia
A NOVA 1
Olives noires dénoyautées
Cedar
D NOVA 3
Rice Creal Mahalabia
Mid East
D NOVA 3
Neapolitan puffs cereal
Trader Joe's
D NOVA 4
Riz sauvage
Cedar Phoenicia
A NOVA 1
Cedar phoenicia, brown lentils - balady
Cedar Phoenicia
A NOVA 1
Mung Beans
Cedar Proenicia
A NOVA 1