Barcode: 3700195650017
Arachides crues blanches
by Fruidelys
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 614.0 kcal |
| Fat | 50.0 g |
| of which saturated | 11.0 g |
| Carbohydrates | 9.6 g |
| of which sugars | 4.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 27.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ARACHIDES
Allergens
peanuts
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Cous Cous 500g
Coop
A NOVA 1
Puff Pastry
Co-Op
D NOVA 4
Co-op Basmati Rice
Coop
C NOVA 3
Red Kidney Beans in a Chilli and Tomato Sauce
Coop, Co Op
A NOVA 4
Brown seeded loaf
Co-op
B NOVA 4
Pak Choi
Co-op
A NOVA 1
Seeded Sourdough
Coop Irresistible
C NOVA 3
Olive Oil
Co-op
B
milk chocolate coated Rice cakes
Coop, Co Op
E NOVA 4
Garlic ciabatta sticks
Coop
D NOVA 3
Mashed Potato
The co-operative
NOVA 3
Mango chutney
Co Op
D NOVA 3