Barcode: 3250391435487
Arachides en coque
by Paquito
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
selection qualite tracabilite
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 627.0 kcal |
| Fat | 51.0 g |
| of which saturated | 9.7 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 5.4 g |
| Fiber | 9.6 g |
| Proteins | 25.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Arachides en coque.
Allergens
peanuts
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Boule 400G
C NOVA 4
Pain tradition
E.Leclerc
C NOVA 4
Double concentré de tomates
Mutti
A NOVA 3
Vegan Madagascan Vanilla Ice Cream
M&S Plant Kitchen
D NOVA 4
cereales petit dejeuner
Joseph Favrichon
D NOVA 3
Baguette BIO
Intermarché
C NOVA 3
Pain complet
A NOVA 4
Morrisons 4 white sandwich baguettes
Morrisons market street
NOVA 4
Pain céréales
E.Leclerc
C NOVA 4
Banane
Fairtrade / Max Havelaar
C
Marmelade Oranges
Belle France
D NOVA 4
San Francisco Sourdough Boule
Whole Foods Market
C NOVA 4