Barcode: 8713576007411
Arachides en coques
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
organic
vegetarian
eu organic
non eu agriculture
vegan
nl bio 01
Categories
Available in
france, netherlands
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 631.0 kcal |
| Fat | 51.7 g |
| of which saturated | 7.5 g |
| Carbohydrates | 12.9 g |
| of which sugars | 4.8 g |
| Fiber | 6.8 g |
| Proteins | 25.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
_Arachides_ en coque
Allergens
peanuts
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mini Rice Cakes
Table of Plenty
E NOVA 4
Pistachio cranberry
Munchme
D NOVA 4
Roasted black beans
connect foods
A NOVA 4
Hummos Hummus
Monjay
B NOVA 3
Coconut Yoghurt Passionfruit
Cocobella
C NOVA 4
Peanut Protein Ball
Bounce
NOVA 4
Pan fried three cheese gnocchi
Grand Italian
B NOVA 3
Pan Fry Gnocchi - Sundried Tomato & Cheese - Grand Italian - 400g
Grand Italian
D NOVA 3
Raspberry jellies
Well naturally
NOVA 4
Confiture de Fraises
Les Comtes de Provence
D NOVA 4
natural coconut yoghurt
cocobella
C NOVA 4
Pan Fry Gnocchi Pesto & Parmesan
Grand Italian
A NOVA 3