Barcode: 3325350104428
Arachides rouges
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 564.0 kcal |
| Fat | 43.6 g |
| of which saturated | 9.4 g |
| Carbohydrates | 24.8 g |
| of which sugars | 4.1 g |
| Fiber | 25.6 g |
| Proteins | 10.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Arachides rouges crues
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Meijer, raisin bran
Meijer
D NOVA 4
Meijer, lightly sweetened corn & whole wheat flake cereal with granola, oat, honey & almonds
Meijer
D NOVA 4
Mukimame shelled edamame
True goodnesd
A NOVA 1
Sweet Potatoes
Meijer Organics
B NOVA 1
Crispy Rice And Wheat Flakes With Strawberries
Meijer Inc.
D NOVA 3
Chopped Kale
Meijer
A NOVA 1
Meijer, multigrain squares cereal
Meijer
D NOVA 4
Fiber Complete Bran And Whole Grain Wheat Flakes
Meijer Inc.
D NOVA 4
Roasted beef sirloin with red wine sauce
A NOVA 1
Selects brussels sprouts
A NOVA 1
Cut leaf spinach
A NOVA 1
Organic peas & diced carrots
A NOVA 1