Barcode: 8003170000551
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 596.0 kcal |
| Fat | 47.0 g |
| of which saturated | 7.9 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 2.8 g |
| Fiber | 8.7 g |
| Proteins | 28.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
ARACHIDI TOSTATE
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Café Espresso Roma Segafredo
Segafredo, Zanetti
B NOVA 1
Passata dI pomodoro
Casar
A NOVA 1
Tortelloni z serem ricotta i szpinakiem
GustoBello
D NOVA 4
Funghi porcini congelati
Pagnan
A NOVA 1
Concentrato Pomodoro
Casar
A
Barbabietole Rosse
Bianchi
A NOVA 1
Passata di pomodoro
Casar
A
Polpa Extrafine
Antonella, Casar
A NOVA 3
I Pelati
Casar
A NOVA 1
Olio extra vergine di oliva
Pantaleo
B NOVA 2
Gnocchi di patate
Dalì
C NOVA 4
Lindor milk chocolate truffles
Lindt, Lindt & Sprüngli, Lindor
E NOVA 4