Barcode: 8006183005070
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 612.0 kcal |
| Fat | 50.1 g |
| of which saturated | 7.3 g |
| Carbohydrates | 7.5 g |
| of which sugars | 5.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 28.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
arachidi
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Jewel bake shop, pumpernickel cocktail ry
Jewel, West Coast Grocery Company
NOVA 4
Granola
Jewel
D NOVA 4
Nature's Blend, 100% Apple Cider Juice, Spiced Orange
Clement Pappas & Co. Inc.
E NOVA 4
Jewel bake shop, seeded cocktail rye
Jewel, West Coast Grocery Company
C NOVA 4
100% juice
Clement Pappas & Co. Inc.
E NOVA 1
100% organic juice
Clement Pappas & Co. Inc.
E NOVA 4
100% organic juice
Clement Pappas & Co. Inc.
E NOVA 4
100% Apple Cider Juice
Nature's Blend
E NOVA 4
100% apple juice
E NOVA 1
100% pineapple juice
E NOVA 1
100% organic juice
Clement Pappas & Co. Inc.
E NOVA 4
Pear apple cider juice
Clement Pappas & Co. Inc.
E NOVA 4