Barcode: 8002330025076
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 618.0 kcal |
| Fat | 50.0 g |
| of which saturated | 6.9 g |
| Carbohydrates | 14.0 g |
| of which sugars | 4.2 g |
| Fiber | 8.0 g |
| Proteins | 24.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
arachidi
Allergens
peanuts
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Shirataki noodles
A NOVA 1
veganes Tempeh Natur
Kaufland take it Veggie
A NOVA 1
Organic basil stir in purée
E NOVA 4
That's tasty pure organic garlic
D NOVA 4
Organic parsley stir-in puree
D NOVA 4
Macaroni-style shirataki noodles
A NOVA 1
Skinny Shiratqki noodles
A NOVA 1
Low carb low calorie shirataki rice count
B NOVA 1
Fettuccine-style shirataki noodles
A NOVA 1
Organic italian herbs puree
E NOVA 4
Local Classic Crunch Organic Iceberg, Classic Crunch
That's tasty
A
puree organic ginger
C NOVA 4