Barcode: 8009750924187
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 592.0 kcal |
| Fat | 49.0 g |
| of which saturated | 6.3 g |
| Carbohydrates | 7.6 g |
| of which sugars | 4.7 g |
| Fiber | 8.5 g |
| Proteins | 26.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Arachidi
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Erbsen fein Green organics
Green organics
B NOVA 3
Kidney Bohnen
Green organics, Greenorganics
B NOVA 3
Millet
Hirse
B
Sonnenblumenöl
greenorganics
C NOVA 2
Haffer flocken
Green - EBL
A NOVA 1
Pinienkerne
A NOVA 1
Cornflakes
green organics
D NOVA 4
Bananen chips
BioTropic GmbH
D NOVA 3
Sonnenblumen Kerne
BioTropic
B NOVA 1
Green Bio Studentenfutter Mit Sultaninen (250 g)
greenorganics
D NOVA 3
Confiture de frausz fruchtige
Green Organics
D NOVA 4
Mais, Zuckermais
Green organics
B NOVA 3