Barcode: 8012386360328
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 627.0 kcal |
| Fat | 52.7 g |
| of which saturated | 8.7 g |
| Carbohydrates | 5.9 g |
| of which sugars | 4.2 g |
| Fiber | 9.4 g |
| Proteins | 28.0 g |
| Salt | 1.2 g |
Ingredients
ARACHIDI, olio di ARACHIDE, sale 1,2%.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Bistro everything bagel with egg, sausage, cheddar cheese and bacon
E NOVA 4
Organic Cold Pressed Juice Tropical Glow
Seven Select
E NOVA 1
Cranberry
E NOVA 4
Fruit punch
E NOVA 4
Apple juice from concentrate, apple
E NOVA 1
Edible cookie dough, chocolate chip
E NOVA 3
Mango flavored fruit juice cocktail blend from concentrate, mango
D NOVA 4
Juice Cocktail Blend From Concentrate
E NOVA 4
Edible Cookie Dough Chocolate Chip
E NOVA 4
Green apples
A NOVA 1
Original almondmilk dairy-free beverage
C NOVA 4
tornillo con vegetales
la suprema
A