Barcode: 8000038123339
Arachidi zuccherate
Available in
italy
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 519.0 kcal |
| Fat | 26.0 g |
| of which saturated | 5.0 g |
| Carbohydrates | 59.0 g |
| of which sugars | 50.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
arachidi, zucchero
Related Products
Whipped Reduced Fat Cream Cheese Spread
WW Foods, Schreiber Foods Inc
D NOVA 4
Mild guacamole mix packs
NOVA 4
Wildwood, Organic Firm Tofu
Pulmuone Foods Usa Inc.
A NOVA 4
Wildwood, onederful, organic tofu
Wildwood
A NOVA 4
Mexican style four cheese blend
D NOVA 4
Amirican Heritage, Cream Cheese Spread, Pumpkin Spice
Schreiber Food Inc.
E NOVA 4
Weightwatchers, part-skim mozzarella string cheese
Winn Dixie
D NOVA 3
American Pasteurized Process Cheese Product
Schreiber Foods Inc
E NOVA 4
Mpk Foods, Hermanita Guacamolemix
Mpk Foods Inc.
D NOVA 4
American reduced fat pasteurized process cheese food singles
E NOVA 4