Barcode: 5941448002155
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 604.0 kcal |
| Fat | 49.0 g |
| of which saturated | 7.7 g |
| Carbohydrates | 13.0 g |
| of which sugars | 5.3 g |
| Fiber | 7.2 g |
| Proteins | 24.0 g |
| Salt | 1.2 g |
Ingredients
ARAHIDE (95 %), ulei de floarea-soarelui, sare (1,2 %). Poate conţine FRUCTE CU COAJĂ LEMNOASĂ.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Envie de tartine
Weight Watchers
C NOVA 4
Fama Butter
Fama
NOVA 4
5 huiles
Vandemoortele
B NOVA 2
risso
vandemoortele
D NOVA 4
Alpro Light
Alpro
C NOVA 4
Soya cuire & rôtir
Alpro
D
Huile d’olive extra vierge
Vandemoortele
B
Smeerbare boter
Alpro
C NOVA 4
Vitelma essentials oméga 3
VItelma
C NOVA 4
VITELMA Essential Light
Vitelma
C NOVA 4
Margarina vegetal
Roda
C NOVA 4
Alpro 100% végétal
Alpro, Alpro soya
C NOVA 4