Barcode: 5997347544432
Arahide mogyi
by mogyi
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 3
Labels
vegetarian
vegan
Categories
Available in
germany, romania
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 644.0 kcal |
| Fat | 52.0 g |
| of which saturated | 8.9 g |
| Carbohydrates | 15.0 g |
| of which sugars | 4.5 g |
| Fiber | 28.0 g |
| Proteins | 28.0 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
Alune, Ulei (Palmier) vegetal, Sare (1%).
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
100% pure corn & canola oil
C NOVA 2
Canola Oil
Louana
B NOVA 2
Canola Oil
Louana
B NOVA 2
Vegetable oil
Lou Ana Foods Inc.
C NOVA 2
100% pure corn & canola oil
C NOVA 2
Pure peanut oil
Louana
C NOVA 2
100% Pure Peanut Oil
LouAna
C NOVA 2
100% pure vegetable oil
C NOVA 2
100% Pure Vegetable Oil
Louana
C NOVA 2
100% pure peanut oil
Louana
C NOVA 2
100% pure vegetable oil
Louana
C NOVA 2
Corn oil
C NOVA 2