Barcode: 4811028004965
арахис сырой
Processing
NOVA 1
Labels
eac
Categories
Available in
belarus
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 594.5 kcal |
| Fat | 46.1 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 19.2 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 25.7 g |
| Salt | — |
Ingredients
_арахис_
Allergens
peanuts
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Mandarin Oranges In Light Syrup
Centrella
B NOVA 3
Centrella, cut golden wax beans
Centrella
A NOVA 3
Pinto Beans In Brine
Centrella
B NOVA 4
Cut Green Beans
Centrella
A NOVA 3
Yellow Cling Sliced Peaches
Centrella
A NOVA 1
Chili Style Beans In Chili Gravy
Centrella
A NOVA 4
Sliced Pineapple In Juice
Centrella
A NOVA 1
Light Red Kidney Beans
Centrella
B NOVA 4
Green beans
Centrella
A NOVA 3
Black Beans In Brine
Centrella
A NOVA 4
Yellow Cling Sliced Peaches In Heavy Syrup
Centrella
B NOVA 3
Spears All Green Asparagus
Centrella
A NOVA 3