Barcode: 5202576682498
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 59.0 kcal |
| Fat | 0.9 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 5.4 g |
| of which sugars | 2.9 g |
| Fiber | 4.5 g |
| Proteins | 5.0 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
peas
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pizza Bread Hawaiian
lepan,ซีพี,cp,เลอแปง,7-11
D NOVA 4
Riz Thaï Gluant
B NOVA 1
น้ำมันปาล์ม
เกสร
D
เห็ดหอมใหญ่
เกษตร
C
Кокосовый крем для готовки
Kati
NOVA 4
Rice Stick
C.T.F Brand
NOVA 3
Coconut milk
Hom-D
E
คัพเค้กกล้วยหอมช็อคโกแลตชิพ
เลอแปง,7-11,cp,cpram,ซีพี,lepan
NOVA 4
ข้าวทอง ถั่วลิสงดิบ
Khaothong,ข้าวทอง
A NOVA 1
มินิโลฟเบรด
เลอแปง,CP,7-11,ซีพี,CP-ram,lepan
D NOVA 4
น้ำมันปาล์ม
เกสร
D
แพนเบรดไส้ถั่วไข่เค็ม
เลอแปง
D NOVA 4