Barcode: 8001300690368
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 34.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.8 g |
| of which sugars | 7.8 g |
| Fiber | 1.6 g |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Arance navel
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pan de molde sin corteza
Bimbo
C NOVA 4 Eco-Score A
Rote Linsen
S-Budget
NOVA 3 Eco-Score A
NAKD Cacahuètes - 140g (4x1p)
Nakd.,Natural Balance Foods
Blätterteig
Good Choice
D NOVA 4 Eco-Score D
Cerise griotte
Sojasun
C NOVA 4 Eco-Score A
Onduladas campesinas
Risi
D NOVA 4 Eco-Score B
Sour Cream & Onion Potato Crisps
The Good Crisp Company
E NOVA 3 Eco-Score B
Dessert végétal Noisette-Amande 4 x 100 g
Sojasun
C NOVA 4
Pistacho Tostado Salado
Eroski
C NOVA 3 Eco-Score E
Confiture de clémentine
BIOLO'KLOCK
E NOVA 3
The Original Chicken Flavour
Koka
NOVA 4 Eco-Score B
Mini Moments Mango
Harvest Moon
C NOVA 4