Barcode: 8002580026199
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 38.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.9 g |
| of which sugars | 8.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
acqua, succo di arancia da concentrato 40%, zucchero, acidificante: acido citrico; addensante: pectina (da agrumi); aromi naturali, antiossidante: acido ascorbico.
Additives
e300
e330
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Gurimi Beef Flavour
mi ABC
NOVA 4
MI INSTAN GURIMI
mi ABC
NOVA 4
Gurimi Mi Goreng
Gurimi
NOVA 4
Mi Instan Rasa Ayam Bawang
mi ABC
NOVA 4
Milo cup imp
Nestle
C
Selera pedas
mi ABC
NOVA 4
Bimoli
Indofood
D NOVA 2
Kopi Latte Choco Hazelnut
Delizio Caffino
Bamboe Bumbu Kare
bamboe
NOVA 3
Teh Gelas Cup
OT ( Orang Tua)
C
Selera pedas
Mi ABC
NOVA 4
Rasa Ayam Bawang
Rasa Ayam Bawang onion chicken flavour
NOVA 4