Barcode: 8001160003469
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 47.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | 0.8 g |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Succo d'arancia (80%) e purea di mango (20%)
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Harissa Berbère
Nahil
NOVA 4
Riz à sushis
Sushi Daily
B NOVA 1
Pamplemousse Bio
Boissonnerie de Paris
B NOVA 1
Semoule de blé grosse
Nahil
A NOVA 1
Mangue Alphonso
La Boissonerie de Paris
C NOVA 3
Lentilles corail
Nahil
A NOVA 1
Sushigari
Sushi Daily
NOVA 4
Lait De Coco Bio 6%
La maison du coco, Terra
E
Jus de pomme clair
La Boissonerie de Paris
C NOVA 1
Nectar de cramberry
La Boissonerie de Paris
E NOVA 3
Épices Harira
Nahil
NOVA 3
Nectar d'abricot
La Boissonerie de Paris
C NOVA 3