Barcode: 8001620002483
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 23.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.1 g |
| of which sugars | 5.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
acqua, succo d'arancia (12%) da concentrato, zucchero, anidride carbonica, (0,5% acidificanti (acido citricot acido ortofosforico , aromi, consentante: poussio sorbato, sale, antjossidante: acido ascorbico, edulcorante: sucralosio, stabi!œfite: E445, colorante: beta
Additives
e290
e445
e955
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
TULSI GREEN TEA CLASSIC ORGANIC INDIA
organic
C
White 2021 Vineyard 71
Vineyard 71
Tulsi Turmeric Ginger
Aloe lychee
green globe
C
Pre Workout Shot Blue Raspberry
Powerfood
NOVA 4
Gorilla
Score Energy Drink
E NOVA 4
Ginger Ale, Ginger
Filbert's
D NOVA 4
Young Coconut Juice with Pulp
TASCO
D NOVA 3
Organic Matcha Peach
DavidsTea
NOVA 4
Agua Nikini
B
Energy drink mix
NOVA 4
DAVIDsTEA organic matcha
DAVIDsTEA
B NOVA 1