Barcode: 8002270386565
aranciata rodsa
Labels
no gluten
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 38.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 10.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Water
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pretzel Crisps
Snack Factory
NOVA 3
Small Sea Shells
Anthony's, Anthony's Pasta
A NOVA 1
Soy-Free Vegenaise
earth-island, Follow Your Heart
D NOVA 3
Brioche sesame seed buns
Sainsbury’s
C NOVA 4
Alphabets
Anthony's, Anthony's Pasta
A NOVA 1
White Choc and Raspberry Granola
Sainsbury's
C NOVA 4
Fromage alternatif saveur mozzarella
Earth Island
E NOVA 4
White Seeded Farmhouse
M&S Food
B NOVA 4
Mozzarella Style Dairy-Free Cheese Shredded
Follow Your Heart
E NOVA 4
Avocado seed & grain bread
Greenwise publix
NOVA 4
Egg noodles
Anthony's
A NOVA 1
Pepper Jack Style - Slices
FOLLOW YOUR HEART
E NOVA 4